Hakkımızda ANASAYFA / KURUMSAL

Hakkımızda

Akplast Polyester Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 1977 yılında , halen sahibi ve yöneticisi olan Sn. Sabri Akbulut tarafından kurulmuş ve Pendik / İstanbul’da faaliyete başlamıştır. Başlangıçta sadece cam elyaf takviyeli polyester su depoları üretimi yapan Akplast , zamanla faaliyet alanını genişleterek banyo küveti , duş teknesi, çatı örtü levhaları , asit depolama tankları , mazot depolama tankları, tarım ilaçlama tanklarının da üretimine başlayıp bu pazarlarda geniş yer ve itibar kazanmıştır. 1982 yılında Cevizli’de kendi tesislerine taşınan firma, halen 16000m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Akplast Ltd.Şti , bünyesinde faaliyet gösteren Akpolimer Akrilik Levha San. ve Tic. Ltd.Şti.’nin ürettiği Akrilit SG küvet levhasını kullanarak vakum sistemiyle 500’den fazla Sanacryl markası altında değişik modelde akrilik küvet , duş teknesi ve lavabo üretmektedir. Ülkemizde pratik ve maliyeti düşük olduğundan en fazla tercih edilen ürün olan akrilik, Sanacryl adı altında yılların getirdiği üretim ve tecrübe sayesinde kalitede son derece güvenilir bir hale ulaşmıştır.
 
Akplast, her zaman prensip edindiği öncelikli kalite , hizmet ve müşteri memnuniyeti politikasıyla , müşterilerine servis ve hizmet desteği vermektedir. Akplast’ın 150 kişilik uzman kadrosu, “ÖNCE KALİTE” felsefesiyle bu işe başlamış, 
 
“DAİMİ KALİTE VE MEMNUNİYET” hedefiyle de halen görevlerini icra etmektedir. 
 
Amacı, müşterilerine daima hızlı , kaliteli ve modern hizmet vermek olan marka, kendisini müşteri memnuniyetiyle ödüllendirmektir.
 
Akplast – Sanacryl güvenilir markadır...
 
 
Sanacryl Akrilik Ürünleriyle Banyonuzda
 
Sanacryl,  40 yıla yakın bir süredir yapı malzemeleri sektörüne hizmet veren Akplast Şirketler Grubu’nun akrilik ürün markasıdır.
 
Akrilik, ülkemizde pratik ve maliyeti düşük olduğundan en fazla tercih edilen ürün halini almıştır. Yapısı gereği kristal parlaklığı olan, UV ışınlarına, asit ve alkali tuzlarına karşı dirençli bir polimerdir. Akrilik, aynı zamanda kolay temizlenebilen, hijyenik ve de dayanıklı bir malzemedir. Yüzeyinde sabun, yağ, kir ve kireç gibi atıkları barındırmayan akrilik, bu özelliğiyle uzun yıllar boyunca rengini koruyabilmektedir.
 
Sanacryl markasının üreticisi olan Akplast Ltd.Şti. , bünyesinde faaliyet gösteren Akpolimer Akrilik Levha San. ve Tic.Ltd.Şti’nin ürettiği Akrilit SG küvet levhasını kullanarak vakum sistemiyle 500’e yakın farklı ölçü ve şekillerde değişik modeller üretmektedir. Sanacryl markası altında üretilen bu modeller arasında akrilik banyo küvetleri, duş tekneleri , havuzlar, jakuziler, SPA sistemler, kompakt kabinler, dikey duş sistemleri, lavabolar, abdestlik ve hela taşı yer almaktadır. 
 
Akplast, kendi bünyesinde olduğu gibi Sanacryl ürün markasıyla ürettiği ürünlerde de “ÖNCE ve DAİMA KALİTE” felsefesinden ödün vermemektedir. Sanacryl, imalatı altında olan her bir ürünün detaylı kalite kontrolü konusunda büyük bir hassasiyet göstermektedir.
 
Değişen yeni yüzüyle birlikte üretime devam eden Sanacryl, herkesin banyo keyfine uygun olan ve de nesilden nesile aktarılabilecek dayanıklı ürünler üretmeye devam edecektir. Sürekli geliştirilen kalıplama ünitesiyle birlikte de ürün yelpazesini her geçen gün genişletecektir.

©2016 - Sanacryl Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM